PLASTYFIKATOR FLUX2

Nowy

Domieszka redukująca ilość wody i uplastyczniająca przeznaczona w szczególności do produkcji wszelkiego rodzaju galanterii betonowej, również barwionej w masie. Powoduje wzrost wytrzymałości betonu na zginanie i ściskanie. Pozwala uzyskać gładką i jednorodną powierzchnię.

Opis produktu

15,00 zł (brutto)

Dodaj do listy życzeń

Towar dostępny.

Zastosowanie

- do wytwarzania barwionych betonów towarowych wszystkich klas
- do wytwarzania kolorowej galanterii betonowej takiej jak : kostka brukowa , płyty kanałowe , chodnikowe , ściany oporowe, dochówki cementowe , beton matrycowany.
- do wykonywania wylewek ułatwiając ich poziomowanie, w tym do wylewek przy ogrzewaniu podłogowym

F-2 Plastyfikator silnie uplastycznia i poprawia urabialność betonu, zmniejszając przy tym ilość wody zarobowej powyżej 18%. Zwiększa wytrzymałość betonów i zapraw cementowych na zginanie i ściskanie o co najmniej 30% w porównaniu z betonem kontrolnym. Stosowanie plastyfikatora zwiększa odporność betonu na działanie czynników atmosferycznych.

Doskonale utrwala barwę mieszanki betonowej.

Sposób użycia

F-2 Plastyfikator dodajemy bezpośrednio do wody zarobowej w ilości od 0,3% do 0,6% w stosunku do użytego cementu. Maksymalne dozowanie 0,6%.
Przykład: na 100 kg cementu do wody zarobowej dodajemy od 0,3 do 0,6 litra preparatu. – na 50 kg cementu do wody zarobowej dodajemy od 0,15 do 0,30 litra preparatu. – na 25 kg cementu do wody zarobowej dodajemy od 0,08 do 0,15 litra preparatu.

Trwałość

12 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu

6 innych produktów w tej samej kategorii: