PLASTYFIKATOR NAPOWIETRZAJĄCY W SASZETCE GOLDENMIX

GOLDENMIX

Nowy

Domieszka uplastyczniająca i napowietrzająca beton i zaprawę murarską. Dzięki niewielkiej formie 16g saszetki niweluje problem magazynowania. Pozwala w 100% zastąpić wapno w zaprawach murarskich i tynkarskich, w których cement jest głównym spoiwem. 

Opis produktu

0,80 zł (brutto)

Dodaj do listy życzeń

Towar dostępny.

Główną zaletą plastifikatora zaraz po jego formie jest to, że pozwala on na uzyskanie bardzo wysokiej urabialności. Zdecydowanie powoduje zwiększenie objętości poprzez napowietrzenie. Podwyższa on właściwości izolacyjne oraz chroni podczas wielokrotnych cyklów zamarzania, na który narażony jest beton w naszym klimacie. Zwiększa on także przyczepność betonu do powierzchni oraz zapewnia wysoką stabilność zaprawy i działa wodoodpornie. Tak jak większość plastyfikatorów redukuje ilość wody potrzebnej do uzyskania odpowiedniej konsystencji zapraw. Plastyfikator ten umożliwia pracę w temperaturze do -2°C


Dozowanie


Goldenmix może być dodawany bezpośrednio do betoniarki razem z wodą zarobową lub wcześniej rozprowadzony w wodzie. Goldenmix może być stosowany równocześnie z innymi dodatkami uszlachetniającymi lub przeciwmrozowymi. Goldenmix należy dozować średnio 1 saszetkę (minimum 16 g) na każde 50 kg cementu. Przekroczenie ustalonej proporcji środka jest niepożądane, głównie ze względów ekonomicznych, maksymalne, możliwe do uzyskania napowietrzenie jest ograniczone i tym samym minimalizuje ewentualny negatywny efekt przedozowania.

6 innych produktów w tej samej kategorii: