PLASTYFIKATOR FLUX1

Nowy

Domieszka redukująca ilość wody i napowietrzająca do wszystkich robót betoniarskich oraz do produkcji betonu towarowego. Polepsza parametry świeżej mieszanki oraz dojrzałego betonu. Idealny produkt pod ogrzewanie podłogowe.

Opis produktu

12,99 zł (brutto)

Dodaj do listy życzeń

Towar dostępny.

Zastosowanie

- do produkcji półciekłych betonów towarowych na węzłach betoniarskich jak i do półsuchych mieszanek przy produkcji drobnowymiarowych elementów wibroprasowanych.
- do wykonywania wylewek podłogowych – doskonały pod ogrzewanie podłogowe.

FLUX-1® to nowoczesny, w pełni ekologiczny plastyfikator, używany do poprawy parametrów świeżej mieszanki oraz dojrzałego betonu.

FLUX-1® powoduje znaczny wzrost wytrzymałości betonu na zginanie i ściskanie o co najmniej 30% w stosunku do betonu kontrolnego. Można bezpiecznie stosować do żelbetonu gdyż nie powoduje korozji stali. Zewnętrzna powierzchnia betonu cechuje się dobrym wyglądem, bez porów i przebarwień.

Stosowanie plastyfikatora zwiększa odporność betonu na działanie czynników atmosferycznych.

Sposób użycia

FLUX-1® należy dodawać do wody zarobowej w ilości 0,3 – 0,6 % w stosunku do masy cementu. Maksymalne dozowanie 0,6%

Przykład:  - na 100 kg cementu do wody zarobowej dodajemy od 0,3 do 0,6 litra preparatu. – na 50 kg cementu do wody zarobowej dodajemy od 0,15 do 0,30 litra preparatu. – na 25 kg cementu do wody zarobowej dodajemy od 0,08 do 0,15 litra preparatu.

Trwałość

12 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu

13 innych produktów w tej samej kategorii: