IMPREGNAT DO KAMIENIA STONE SIL

Nowy

Środek do impregnacji wyrobów i elementów wykonanych z marmuru oraz kamieni naturalnych i sztucznych. Gwarantuję pełną i długotrwałą powłokę ochronną przed wodą, występowaniem wykwitów, zniszczeniami podłoża na skutek rozpuszczalnych w wodzie soli, mrozem czy rozwojem różnych mikroorganizmów. Wnikając w podłoże tworzy warstwę odporną na czynniki atmosferyczne i szkodliwe promieniowanie UV. Ponadto, chroni przed rozwojem grzybów, mchów i porostów. Zaimpregnowane powierzchnie nie ulegają przebarwieniom. Preparat można stosować do impregnacji na zewnątrz jak i wewnątrz. Gwarantuje utrzymanie estetycznego wyglądu powierzchni przez wiele sezonów.

Opis produktu

110,00 zł (brutto)

Dodaj do listy życzeń

Towar dostępny.

Zastosowanie:

Preparat przeznaczony jest do impregnacji wyrobów i elementów wykonanych z marmuru oraz kamieni naturalnych i sztucznych.STONE-SIL gwarantuję kompletna długotrwałą ochronę przed wodą, występowaniem wykwitów, zniszczeniami podłoża na skutek rozpuszczalnych w wodzie soli, mrozem czy rozwojem mikroorganizmów. Wnikając w podłoże tworzy warstwę odporną na czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV. Dodatkowo zabezpiecza przed rozwojem grzybów,mchów i porostów. Zaimpregnowane powierzchnie nie zmieniają koloru. Preparat może być stosowany zarówno do impregnacji na zewnątrz jak i wewnątrz. Gwarantuje utrzymanie estetycznego wyglądu powierzchni przez wiele sezonów.

Sposób użycia:

Powierzchnię przeznaczoną do impregnacji należy dokładnie oczyścić. W przypadku silnych zabrudzeń zaleca się użycie preparatu CZYSTY KLINKIER. STONE-SIL należy równomiernie nanosić pędzlem, wałkiem lub natryskowo. Drugą warstwę nakładać nie później niż po upływie 30 minut na jeszcze wilgotną powierzchnią. Zaimpregnowane podłoże należy chronić przed opadami atmosferycznymi i innymi zanieczyszczeniami do 24 godzin (do całkowitego wyschnięcia)

Wydajność:

W zależności od chłonności podłoża i metody nakładania, 2-8 m² z 1 litra przy dwukrotnej impregnacji.

Trwałość:

24 miesiące od daty produkcji.

 

11 innych produktów w tej samej kategorii: