IMPREGNAT DO GIPSU GIP SIL

Nowy

Impregnat zapewnia pełną i długotrwałą ochronę przed wodą, mrozem, występowaniem wykwitów wapiennych,  czy rozwojem mikroorganizmów. Głęboko wnikając w impregnowaną powierzchnie, tworzy powłokę odporną na promieniowanie UV i czynniki atmosferyczne. Ponadto zabezpiecza przed powstawaniem grzybów,mchów i porostów. Powierzchnie zaimpregnowane środkiem nie zmieniają koloru. Z równym skutkiem można używać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Gwarantuje estetyczny wyglądu powierzchni, na których został użyty przez wiele sezonów.

Opis produktu

59,90 zł (brutto)

Dodaj do listy życzeń

Towar dostępny.

Zastosowanie:

Preparat przeznaczony jest do impregnacji wyrobów i elementów wykonanych z gipsu oraz gipso pochodnych m in. imitacji kamienia naturalnego .GIP-SIL gwarantuję kompletną długotrwałą ochronę przed wodą, występowaniem wykwitów, mrozem czy rozwojem mikroorganizmów. Wnikając w podłoże tworzy warstwę odporną na czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV. Dodatkowo zabezpiecza przed rozwojem grzybów,mchów i porostów. Zaimpregnowane powierzchnie nie zmieniają koloru. Preparat może być stosowany zarówno do impregnacji na zewnątrz jak i wewnątrz. Gwarantuje utrzymanie estetycznego wyglądu powierzchni przez wiele sezonów.

Sposób użycia:

Powierzchnię przeznaczoną do impregnacji należy dokładnie oczyścić. W przypadku silnych zabrudzeń zaleca się użycie preparatu CZYSTY KLINKIER. GIP-SIL należy równomiernie nanosić pędzlem, wałkiem lub natryskowo. Drugą warstwę nakładać nie później niż po upływie 30 minut na jeszcze wilgotną powierzchnią. Zaimpregnowane podłoże należy chronić przed opadami atmosferycznymi i innymi zanieczyszczeniami do 24 godzin (do całkowitego wyschnięcia)

Wydajność:

W zależności od chłonności podłoża i metody nakładania, 2-8 m² z 1 litra przy dwukrotnej impregnacji.

Trwałość:

24 miesiące od daty produkcji.

11 innych produktów w tej samej kategorii: