IMPREGNAT MOKRA KOSTKA

Nowy

Preparat przeznaczony do zabezpieczania powierzchni wykonanej z kostki brukowej. Zaimpregnowane podłoże zachowuje świeży wygląd z efektem mokrej powierzchni jak chwile po deszczu.

Opis produktu

55,00 zł (brutto)

Dodaj do listy życzeń

Towar dostępny.

Cena za1 sztukę

Zastosowanie:

Preparat przeznaczony do stosowania przy zabezpieczaniu kostki brukowej. Głęboko penetruje powierzchnie, chroniąc przed wszelkimi czynnikami atmosferycznymi i szkodliwym promieniowaniem UV. Gwarantuję kompletne i długotrwałe zabezpieczenie przed wodą, występowaniem wykwitów wapiennych, niszczeniem podłoża na skutek rozpuszczalnych w wodzie soli, mrozem i rozwojem mikroorganizmów. Chroni przed rozwojem grzybów, mchów i porostów. Ułatwia czyszczenie i zmniejsza ryzyko powstawania kolejnych zanieczyszczeń. Uniemożliwia wnikanie substancji ropopochodnych. Zaimpregnowana kostka brukowa utrzymuje świeży wygląd z efektem mokrej kostki.

Sposób użycia:

Podłoże przeznaczone do impregnacji należy dokładnie oczyścić z wszelkiego rodzaju zabrudzeń. W przypadku uporczywego i trudnego do usunięcia brudu, należy użyć preparatu CZYSTY BRUK.
Środek należy nanosić pędzlem, wałkiem lub natryskowo, równomiernie na całej impregnowanej powierzchni. Kolejną warstwę nakładać nie później niż po upływie 30 minut, póki powierzchnia jest jeszcze wilgotna. Zabezpieczone preparatem podłoże należy chronić przed opadami atmosferycznymi i innymi zanieczyszczeniami do 24 godzin (do całkowitego wyschnięcia środka).

Wydajność:

W zależności od chłonności podłoża i metody nakładania, 2-6 m² z 1 litra przy dwukrotnej impregnacji.

Trwałość:

24 miesiące od daty produkcji.

11 innych produktów w tej samej kategorii: