HYDRO-GRUNT

Nowy

Skoncentrowany preparat gruntująco-szczepiający do impregnacji tynków, wylewek, jastrychów, ogrodzeń i innych elementów betonowych. Skutecznie izoluje i wyrównuje chłonność podłoży oraz wzmacnia stare i słabe tynki.

Opis produktu

39,00 zł (brutto)

Dodaj do listy życzeń

Towar dostępny.

Zastosowanie

HYDRO-GRUNT zabezpiecza podłoże przed działaniem wody oraz słabych kwasów i soli. Tworzy polimerową, bezpyłową warstwę ochronną, która podwyższa odporność gruntowanych powierzchni na ścieranie. Doskonale izoluje i skutecznie wyrównuje chłonność podłoży. Poprawia przyczepność klejów, tynków, farb, glazury itp.. Niezastąpiony jako warstwa sczepiająca przy renowacji i naprawie elementów betonowych. Umożliwia nadlanie bądź klejenie cienkich warstw cementowych na stare podłoża bez tzw. odparzania.

- do powierzchniowej impregnacji elementów betonowych, zapraw, gipsu i innych powierzchni chłonnych i porowatych,
- do wzmacniania starych, słabych tynków i jastrychów – tworzy doskonałe podłoże pod kleje i farby,
- do wykonywania warstwy szczepnej na podłożach cementowych,
- jako dodatek do mieszanek cementowych zamiast wody zarobowej lub jej części

Sposób użycia

POWIERZCHNIOWO – nanosimy pędzlem, wałkiem lub natryskowo. Po około 20 minutach impregnowana powierzchnia gotowa jest do dalszych prac lub do użytku.

Wydajność przy gruntowaniu z 1 litra 6-8m², w zależności od podłoża chłonności.
JAKO SKŁADNIK MIESZANKI – dodajemy bezpośrednio do wody zarobowej w ilości od 2% do 5% wagowo w stosunku do ilości cementu. Im większa ilość HYDRO-GRUNTU, tym zaprawa bardziej przyczepna i odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Przy niektórych pracach (nadlewanie schodów, wyrównywanie i uzupełnianie wylewek lub parapetów, łączenia ze sobą elementów betonowych) można stosować preparat zamiast wody.

Trwałość

24 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu .

1 inny produkt w tej samej kategorii: