GRUNT GŁĘBOKO PENETRUJĄCY GP

Nowy

Głęboko penetruje słabe i kruche podłoża, poprawia przyczepność klejów, tynków i farb. Zapobiega tworzeniu się pęcherzy i zbyt szybkiemu odprowadzaniu wilgoci w głąb podłoża. Tworzy powłoki przepuszczalne dla pary wodnej.

Opis produktu

24,99 zł (brutto)

Dodaj do listy życzeń

Towar dostępny.

Zastosowanie

Grunt GP jest to drobno cząsteczkowa dyspersja kopolimeru akrylowego z dodatkiem anionowych środków pomocniczych. Głęboko wnika w słabe i kruche podłoża, wzmacniając je i zabezpieczając przed działaniem wilgoci. Wyrównuje chłonność podłoża i poprawia przyczepność klejów, tynków i farb. Zapobiega tworzeniu się pęcherzy i przebarwień. Tworzy powłokę przepuszczalną dla pary wodnej.

Grunt głęboko penetrujący stosowany jest do wzmacniania słabych i porowatych podłoży gipsowych,cementowych, płyty gipsowo-kartonowych, tynków wapiennych, cementowo-wapiennych itp. Zalecany jest pod farby, kleje, szpachlówki oraz inne warstwy wykańczające.

Przygotowanie podłoża

Podłoże powinno być suche, oczyszczone z brudu, kurzu i wszelkich nie związanych z nim trwale elementów. Należy usunąć plamy olejowe, fragmenty starych powłok malarskich, tapet, itp. Nowe świeże podłoża gruntować po całkowitym wyschnięciu.

Sposób użycia

Gruntowanie wykonać przy temperaturze otoczenia i podłoża 10-25 º C . Grunt nakładać pędzlem, wałkiem lub natryskowo. Na bardzo chłonne i słabe podłoża zalecane jest nałożenie drugiej warstwy, bezpośrednio po pierwszym gruntowaniu czyli na jeszcze wilgotne podłoże.

Dobrze zagruntowane podłoże jest matowe i przy otarciu nie brudzi ręki. Dalsze prace można prowadzić po całkowitym wyschnięciu preparatu.

Średnia wydajność od 6 do 8 m² z 1 litra.

Trwałość

24 miesiące od daty produkcji podanej na opakowaniu.

1 inny produkt w tej samej kategorii: