MIKROZBROJENIE DO BETONU I PODADZEK 19MM 600g

MB19/600

Nowy

Mikrowłókna polipropylenowe to alternatywa dla stalowych siatek zbrojeniowych. Ich nieregularny kształt zapewnia idealne rozprowadzenie po całej masie betonowej a włókna układając się w każdą stronę tworzą siatkę połączeń po całej grubości masy betonowej a nie tylko na jej powierzchni jak siatka stalowa. Dzięki temu wzmacniają beton i wylewki powodując, że jest on zdecydowanie bardziej odporny na wibrację, zadrapania i inne mechaniczne uszkodzenia ale przede wszystkim zapobiega pęknięciom wewnątrzonstrukcyjnym. 

Opis produktu

38,00 zł (brutto)

Dodaj do listy życzeń

Towar dostępny.

Dodatkową zaletą mikrozbrojenia jest to, że w przeciwieństwie do siatek stalowych działają mrozoodpornie i antykorozyjnie. Zastosowanie mikrozbrojeń pozwala znacznie ograniczyć lub całkowicie wyeliminować używanie stalowych siatek zbrojeniowych. Mikrobet z powodzeniem zastępuje tradycyjne zbrojenie przeciwskurczowe ( siatki stalowe )pomijając przy tym pracochłonne manewrowanie siatkami pomiędzy różnymi przewodami instalacyjnymi. Stosowanie mikrozbrojenia nie wymaga zmian projektowych dla wykonywanych elementów jak i receptur mieszanek. Prostota stosowania i pełne dostosowanie do wszystkich technologi układania i wykańczania powierzchni poprawia ekonomię inwestycji. 


Zastosowanie: 

do stosowania w robotach betoniarskich, podczas produkcji prefabrykatów, posadzek  przemysłowych, wylewek, betonu towarowego oraz betonu hydrotechnicznego: baseny, tamy, tunele itp. obiekty.

Długości włókien

 6, 12, 19, 25 i 36 mm.

Dozowanie

Najlepiej stosować do suchej masy przed dodaniem wody zarobowej i plastyfikatorów 0,75 do 0,9 kg/m3 do betonu lub zaprawy (zalecany 0,9 kg). Dla poprawienia urabialności i dodatkowego podniesienia wytrzymałości lub szczelności należy stosować plastyfikatory.

5 innych produktów w tej samej kategorii: